Glasnik br. 11. Badminton -djevojčice 2017.

  SŠ - Badminton         14.12.2017.

 

Broj ; 169 / 2017.

Virovitica , 14.12.2017.

               G L A S N I K br. 11.

         BADMINTON - DJEVOJČICE

U četvrtak 14.12.2017. odigrano je u Slatini u osnovnoj školi Eugena Kumičića

prvenstvo osnovnih škola u BADMINTONU ZA DJEVOJČICE . Domaćin natjecanja bio je ŠŠD " Slatina " 

                     A grupa                                                                         B grupa 

                  Čađavica – Iskra (v) 0 : 3                                         Junior (sl ) - Bilogora                                                                  

                   Slatina- Čađavica 3 : 0

                    Iskra (v) -Slatina 0 : 3

                                             POREDAK U GRUPI

  1. Slatina - Slatina                                1. Junior - Slatina

  2. Iskra – Voćin                                     2. Bilogora – Špišić Bukovica

  3. Čađavica - Čađavica

                                     Za 3. mjesto

                 Iskra Voćin - Bilogora – Špišić Bukovica 0 : 3

                                    za 1. mjesto

                   Slatina ( Slatina) - Junior ( Slatina ) 1 : 3

                                         Konačni poredak :

      1. ŠŠD " Junior " OŠ Josipa Kozarca Slatina

      2. ŠŠD " Slatina " OŠ Eugena Kumičića Slatina

      3. ŠŠD " Bilogora "" OŠ August Cesarec – Špišić Bukovica

      4. ŠŠD " Bilogora " OŠ Augusta Cesarca Špišić Bukovica

      5. ŠŠD " Čađavica" OŠ Davorin Trstenjak - Čađavica

ŠSD " Junior " predstavljati će našu županiju na poluzavršnom natjecanju koje će se održati 23.02.2018. godine u Međimurskoj županiji.

 

                                                                                                  Voditelj natjecanja :

                                                                                                  Želimir Holer, prof.

Pobjednice županijskog prvenstva u BADMINTONU 2016.

                       ŠSD " JUNIOR " Slatina

  

Pobjednice ŠSD " Junior " Slatina nastupile su u sastavu :

 

Ana Ćurić , Matea Fotez, Elena Bićanić, Jana Macinger

i Ramona Mikolić.

 

Voditeljica : Veselka Ćubelić, prof.

Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.