Digg   StumbleUpon   Facebook   Del.icio.us   Croportal       Ispiši   Preporuči

Glasnik br. 10. Atletika 5-6 razredi 2017.

OŠ - Atletika   |     |   17.05.2017.

Broj 89/ 2017

Virovitica, 16.05.2017.

                         GLASNIK br. 10

                       ATLETIKA 5-6 RAZREDI

U UTORAK 16.05.2017. godine održano je županijsko natjecanje u ATLETICI KATEGORIJA DJEVOJČICA i DJEČAKA 5-6 RAZREDA. Prvenstvo je održano u na terenima OŠ.Petra Preradovića -Pitomača.

                                                           REZULTATI

                                                         100 M

                   DJEVOJČICE                                                               DJEČACI

 

  1. Anđela Radelić -Sokol-Pit.. 14,47                    1. Antonio Ivanović -Sokol 14,38

  2. Lea Kozlinger -Ibm-Vt. 15,09                          2. Drago Špoljar - Vihor 14,87

  3. Sara Đeri – Mladost – Vt. 16,45                      3. Roko Blažević -Mladost-vt 14,90

       4. Valentina Bedeković- Vihor 18,03

 

                                                             200 M

                   DJEVOJČICE                                                             DJEČACI

 

  1. Klara Crnoja -Ibm-Vt.- 31,56                                     1. Marino Ivanović-Sokol 30,65

  2. Leas Crlenjak-Sokol 32,28                                         2. Mateo Mijatović -Mladost 32,53

  3. Buga Poljak-Mladost Vt. 36,38                                   3. Patrick Mijatović-Vihor 36,88

       4. Petra Karadija -Vihor 38,34

 

                                                               600 M

                      DJEVOJČICE                                                             DJEČACI

 

  1. Sara Marković-Sokol 2:08,34                                   1. Patrik kasumović-Mladost 1:55,78

  2. Leona Tumpić -Ibm-Vt 2:14,59                                2. Pavo Špiranec-Sokol 2:00,88

  3. Gabrijela Kovač-Mlad. 2:22,03                                 3. Karlo Perić – Vihor 2:36,91

 

                                                       SKOK U DALJ

                         DJEVOJČICE                                                    DJEČACI

 

  1. Nika Kozlinger Ibm – 4,60                                            1. Robert Greguraš-Sokol 4,31

  2. Valentina Kukučka-Sokol 3,89                                       2. Luka Skupnjak -Vihor 4.09

  3. Tea Strejček – Mlad. Vt. 3,53                                         3. Izak Risović -Mladost 3,89

       4. Lara Turkalj -Vihor 3,50

                                                       SKOK U VIS

                      DJEVOJČICE                                                          DJEČACI

 

  1. Antonela Tutić -Ibm 135                                 1. Adrian Kadlec -Mladost 135

  2. Helena Rengel -Sokol 125                               2 Filip Drakšić-Sokol 130

  3. Karla Frković-Mladost 125                               3. Karlo Udovičić -Vihor 125

3. Laura Kiralj -Vihor 115

 

                                    SUVANJE MEDICINKE 1. KG. U DALJ

 

D                            JEVOJČICE                                                   DJEČACI

 

  1. Karla Tumpić-Ibm 12,77                                            1. Jakov Grškovnjak -Sokol 12,56

  2. Karolina Bogović-Sokol 12,33                                    2. Dominik Dejak-Vihor 9,67

  3. Ivana Čančar-Vihor 8,79                                           3. Tomislav Adamović -Mlad. 8,89,

4. Antonela Marek -Mladost 8, 17

 

                                                             BACANJE VORTEKSA

 

                           DJEVOJČICE                                                         DJEČACI

 

1. Laura Oršulić -Ibm 39,55                                                  1. Patrik Kovač – Sokol 47,34

2. Lorena Čižmeković-Sokol 38,10                                         2. Patrik Han -Vihor 43,37

3. Nives Bucifal-Mladost 35,15                                              3. Mihael Mežnarć -Mlad.- 35,82

4. Kristina Jagica -Vihor 34,80

 

                                                    ŠTAFETA - 4 x 100 m.

 

                            DJEVOJČICE                                                       DJEČACI

 

  1. ŠSD IBM –Vtc. 1.01,56                                         1. ŠSD – SOKOL -Pit. 1.03,28

  2. ŠSD SOKOL -Pit. 1.03,09                                      2. ŠSD – VIHOR-G.b 1.04,53

  3. ŠSD MLADOST -Vt. 1.09,63                                   3. ŠSD- MLADOST -Vt. 1.05,44

      4. ŠSD VIHOR -G.B. 1.09,91

 

                                                ZAVRŠNA TABLICA

 

                              DJEVOJČICE                                       DJEČACI

 

  1. ŠSD – IBM -Virovitica 33 bod.                      1. ŠSD -SOKOL-Pitomača 25 bod.

  2. ŠSD – SOKOL- Pitomača 28 bod.                      2. ŠSD- VIHOR- G.Bazje 15 bod.

  3. ŠSD- MLADOST – Virovitica 16 bod.                   3. ŠSD-MLADOST -Vtc. 14 bod.

  4. ŠSD- VIHOR -G.Bazje 9

 

Prvo plasirana ekipa u kategoriji djevojčica i dječaka sudjelovati će na

poluzavršnom natjecanju koje će se održati 23.05.2017. u Vinkovcima.

 

                                                                                        Voditelj natjecanja :

 

                                                                                          Želimir Holer, prof.

 

Ukupni pobjednik u kategoriji djevojčica

ŠSD " I B M " Virovitica

Ukupni pobjednik u kategoriji dječaka

ŠSD " SOKOL " Pitomača

 


Novosti

Rezultati

O Savezu


© 2012 Školski športski savez
             Virovitičko-podravske županije

webdesign: ie-centar