Digg   StumbleUpon   Facebook   Del.icio.us   Croportal       Ispiši   Preporuči

Glasnik 1 - Mali nogomet - Dječaci - Istok

OŠ - Mali nogomet   |   Želimir Holer, prof.   |   18.10.2011.

 

Prvenstvo ŠŠD  osnovnih  škola  U  MALOM NOGOMETU   za  dječake  skupina  istok  održana  je                          u  UTORAK     18.10.2011.  u  dvorani osnovne škole  I.B.Brlić  u  ORAHOVICI. Domaćin                prvenstva     bio je  ŠŠD  IBM  iz  Orahovice . Utakmice  je sudio  Mato Grgurić iz Slatine.                                       

 

                                                                                    

GRUPA   „ A“                                       GRUPA „ B „                                         GRUPA  „ C „

 

01  Ibm-Orahovica                            1. Iskra - Voćin                                    1. Slatina-Slatina

02. Mikleuš-Mikleuš                          2. Mladost -Čačinci                            2. Čađavica-Čađavica

03. Baqua-N.Bukovica                     3. Junior-Slatina                                  3. Izvor-Zdenci

 

 

REZULTATI U GRUPAMA

 

Grupa  „ A“                                          Grupa  „ B „                                  Grupa  „ C „ 

 

Mikleuš  - Baqua    2 : 2            Mladost (č) - Junior         3 : 1           Čađavica  :  Izvor               3 : 1

Ibm -  Mikleuš       6 : 1            Iskra (v) – Mladost (č)    1 :  3          Slatina - Čađavica              3  : 0

Baqua  - Ibm          1 : 6           Junior – Iskra (v)             3 : 1           Izvor- Slatina                      4  : 0

 

 

POREDAK  U GRUPAMA

 

GRUPA  „ A“                                       GRUPA „ B“                                               GRUPA  „ C“

 

      1.  Ibm              2  2  0  0   12 : 2    6     1.  Mladost     2  2  0  0     6 : 2     6     1.  Slatina     2  1  1  0   5 :  2      4

       2. Baqua         2  0  1  1     3 :  8    1     2.  Junior        2  1  0  1     4 : 4     3        2.  Čađavica 2  1  0  1   3 :  4      3

       3. Mikleuš      2  0  1  1     3 :  8    1     3.  Iskra          2  0  0  2     2 : 6     0        3.  Izvor       2  0  1   1  3 :  5      1

 

FINALE  GRUPE  ISTOK                             POREDAK  FINALA  GRUPE  ISTOK

 

Mladost    :   Slatina        4 : 0           1.  IBM  (o)                       2             2             0             0             7 : 2        6

Ibm           :   Mladost      3 : 1           2. Mladost (č)                 2             1             0             1             5 : 3        3

 Slatina      :   Ibm             1 : 4           3. SLATINA               2          0         0          2          1 : 8        0  

              

               

Prvo  i drugo plasirane ekipe   plasirale su se u  završnicu  prvenstva županije koja će se održati 21.02.2012. godine u  Virovitici.                                                                                                

 

Voditelj  natjecanja:

Želimir Holer, prof.


Novosti

Rezultati

O Savezu


© 2012 Školski športski savez
             Virovitičko-podravske županije

webdesign: ie-centar